Analityka
NADCHODZĄCE SZKOLENIA

Data: 27 kwietnia  2018 r.
Tytuł szkolenia:   Zapewnienie i kontrola jakości pożywek mikrobiologicznych zgodnie z PN-EN ISO 11133:2014 i PN-EN ISO 7218:2008/a1:2013 , w tym karty kontrolne dla pożywek do metod ilościowych z uwzględnieniem zmian w nowych normach metodycznych
Miejsce szkolenia: Warszawa
Wszelkie szczegóły w załącznikach: szkolenie kwiecień pożywkiformularz zgłoszenia kwiecień Pożywki

Data: 17 maj 2018 r.
Tytuł szkolenia: Campylobacter spp. w produkcji żywności – identyfikacja i występowanie, zagrożenia, diagnostyka, metody eliminacji
Miejsce szkolenia: Warszawa
Wszelkie szczegóły w załącznikach: szkolenie Campylobacter i formularz zgłoszenia szkolenie Campylobacter

Chemia kliniczna

BioMaxima S.A. od początku naszej działalności zajmuje się produkcją odczynników do chemii klinicznej. Od ponad 15 lat doskonalimy nasze produkty i dopasowuje do zmieniającego się rynku diagnostycznego. W swojej ofercie posiadamy ponad 140 różnych odczynników biochemicznych oraz kontroli w tym linie dedykowane do analizatorów BM 100, BM 200 oraz BM 500.
Jednym z ostatnich wyzwań stawianych przez Zarząd firmy było opracowanie i produkcja własnego analizatora biochemicznego BM 200, którego premiera miała miejsce w 2017 roku.

Szybkie testy

BioMaxima S.A. jak pierwsza w Polsce rozpoczęła produkcję szybkich testów diagnostycznych. Najbardziej popularnym i flagowym produktem jest test na krew utajoną w kale do diagnostyki raka jelita grubego. W swojej ofercie posiadamy testy na choroby infekcyjne, markery zapalne i nowotworowe oraz środki uzależniające. Każdego roku w oparciu o wymagania Klientów powiększa ofertę o nowe testy diagnostyczne.