Oferta
SPRZĘT LABORATORYJNY
Oferujemy profesjonalny sprzęt laboratoryjny jednorazowego użytku. Naszą ofertę kierujemy do szerokiej grupy klientów. Zaopatrujemy laboratoria mikrobiologiczne, analityczne i weterynaryjne, jak również laboratoria firm z branży spożywczej i przemysłowej. Oferujemy sprzęt do dozowania i pipetowania, probówki, pojemniki, a także wymazówki transportowe, płytki Petriego, ezy i wiele innych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów włoskiej firmy Biosigma. Stawiamy na precyzję i jakość. Oferowane przez BioMaximę produkty spełniają wymogi dyrektyw unijnych w zakresie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro i są oznakowane znakiem CE.
MIKROBIOLOGIA

Biomaxima S.A. jest producentem wysokiej jakości podłoży mikrobiologicznych oferowanych na rynek kliniczny, przemysłowy i weterynaryjny. Nasze hale produkcyjne wyposażone są w najnowocześniejsze w kraju linie produkcyjne o dużej wydajności. Cała produkcja sterowana jest komputerowo pod nadzorem wykwalifikowanego personelu. Rozlewanie podłoży odbywa się w tunelu laminarnym klasy czystości A. Spółka posiada Certyfikaty Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz ISO 13485:2016. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE. Składy naszych podłoży są zgodne z wymaganiami aktualnych standardów ISO oraz Farmakopei.

Jesteśmy również dystrybutorem odczynników i sprzętu i sprzętu laboratoryjnego dla międzynarodowych producentów będących światowymi liderami w swoich segmentach. Posiadamy gamę ponad 500 własnych produktów podstawowych różnych typów, a także wytwarzamy podłoża na zamówienie według receptur klientów. Zapraszamy do współpracy!!

ANALITYKA
BioMaxima S.A. jest jednym z polskich producentów odczynników do chemii klinicznej. Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy produkować testy diagnostyczne w tym test na krew utajaną w kale. W ofercie posiadamy kompleksowe rozwiązania do laboratoriów diagnostycznych m.in. w zakresie chemii klinicznej, hematologii, badania moczu oraz immunochemii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę renomowanych marek takich jak: Nova Biomedical ze Stanów Zjednoczonych, LSI z Japonii oraz Boditech z Korei.